Proč test otcovství od soudního znalce?

Vaše vzorky zpracuje soudní znalec, který garantuje ochranu soukromí. Od prvního kontaktu po vydání výsledků testu otcovství s vašimi daty pracuje jedna osoba, která pro vás není anonymní.

Soudní znalec

Určení otcovství (test paternity) je prováděn soudním znalcem prof. RNDr. Omarem Šerým, Ph.D., jmenovaným Krajským soudem v Brně pro základní obor zdravotnictví odvětví genetika se specializací molekulární genetika a DNA diagnostika pod čj. Spr. 770/2006 ze dne 11. 6.2007.

Ceny určení otcovství (testu paternity)

Mnoho společností nabízejících určení otcovství (test paternity) neudává ve svých cenách další skryté náklady. Pod levným testem DNA se často schovávají vícenáklady za odběrové soupravy, za poštovné, za rychlejší dodání výsledků testů. Ceny DNA testů uvedené níže jsou konečné a zahrnují zaslání odběrových souprav, výsledků i zpracování v co nejkratším možném termínu.

Naše určení otcovství patří stabilně a dlouhodobě k nejlevnějším a nejspolehlivějším testům otcovství ve střední Evropě.

Určení otcovství automatizovaným systémem za zvýhodněnou cenu (bez účasti soudního znalce, výsledkem určení otcovství je laboratorní zpráva, která není znaleckým posudkem):

Určení otcovství: otec – jedno dítě 3.650

Určení otcovství: otec – dvě děti 4.950 Kč

Za každou další osobu (rodič, dítě) se přičítá 1.400 Kč

Rodokmenové analýzy a další specializovaná vyšetření jsou zpracovávány na vyžádání.

 

Soudně-znalecký posudek (určení otcovství) s identifikací osob (pro státní instituce)

Určení otcovství: otec – matka - dítě 13.500 Kč.
Tato zvýhodněná cena je platná pouze pro zákazníky, kteří si službu objednají napřímo prostřednictvím těchto internetových stránek. Cena soudně-znaleckého posudku objednaného státní institucí/úřadem (např. soudem) je stanovena individuálně soudním znalcem v závislosti na jeho nákladech souvisejících s posudkem.

Odkazy

Postup objednání určení otcovství

Objednávka určení otcovství